מן הארכיון: אלבום להורדה: די.ג'יי קארס, מכירת חיסול

Posted on 13 באפריל 2010 של

1


עטיפת האלבום

עטיפת האלבום

לא קל לי לכתוב על האלבום של קארס, אחרי הכל מדובר בחבר וקולגה לעבודה לשעבר. אבל העלייה של האלבום בשלמותו לבלוג היא אירוע חשוב בעיני. הדיסק של קארס הוא גם אירוע שמזכיר לי כל מיני דברים בחיים, ויותר מכל את ההרגשה שמשהו אמיתי קורה בזמן אמת, ושאתה יודע את זה.

זה הרגע להגיד שמעולם לא מכרנו באוגנדה אף דיסק כמו שמכרנו את "מכירת חיסול". כן, זה הבסט-סלר של אוגנדה, בכל חמש שנות קיומה.

בשבילי, מדובר בדיסק שהוא יותר מכל דבר "דיסק אוגנדה" קלאסי – כיף לשמוע אותו בבוקר עם החומוס, כיף לשמוע אותו בלילה עם הבירה, כיף לפתוח איתו את היום, וכיף לסגור איתו הלילה. אבל לא רק דיסק אוגנדה, ולא רק כיף; גם הרבה ירושלמיות, ישראליות, עצב וגעגוע שקארס מתיך בהם מסר פוליטי רלוונטי באמצעות לא מעט שיתופי פעולה מדויקים, הפקה נדירה שכמו בוקעת ממעמקי האנדרגראונד, היישר אל שידורי הרדיו המקומי (נגיד…).

אני יכול לדבר גם על הסימפולים, על עבודת הנמלים שבטח הושקעה בהם, הביטים שבעצם מזכירים שמדובר פה בהפקת היפ הופ, אבל כל אלו לא יעבירו את מה שאני רוצה להגיד. מה שאני רוצה להגיד זה שמדובר בפנינה נדירה. מכרנו ממנה באוגנדה כמה עשרות עותקים, אבל פאק איט, אני מרגיש שאלפים רבים של ישראלים צריכים לשמוע את הדיסק הזה ושהם באמת יאהבו אותו. אז הנה, העלינו לבלוג את הדיסק בשלמותו להורדה חופשית. תהנו!

להורדת האלבום [אוגדן rar]

עוד
די.ג'יי קארס – מייספייס
קארס באנציקלופדיית האינדי של Qube
עוד הורדות – במחלקת ההורדות

מודעות פרסומת