בלוג אוגנדה שב לתחיה

Posted on 10 בנובמבר 2010 של

0


כעוף החול הוא חוזר, ללא מורא וללא משוא פנים – בלוג אוגנדה, סיבוב 2. תחילתו של הבלוג של אוגנדה בקיץ שעבר, שנת 2009, אז הוחלט שאינטרנט זה הדבר הבא ושהגיע הזמן לעלות על הגל ולהקדים את כל המתחרים. באמצעות מעט עזרה מחברים עלה הבלוג ופרח, עד שנפרץ בפעם הראשונה על ידי האקרים איסלאמיסטים (ויש שיאמרו: האקרים חרדים שלא אהבו את השימוש בשם המפורש) במהלך אלים ומהיר שהשבית את כל נוכחותה המקוונת של אוגנדה והותיר אותנו מגרדים בפדחות בתורנו אחר פתרון.

אחרי מאמצים רבים הבלוג שוחזר, רק כדי להתעורר בוקר אחד כדי לשמוע שבזמן שישנו כוח ימי מיוחד של הצבא הישראלי הכחיד כמה פעילים פרו-פלסטינים שניסו לפרוץ את הסגר הימי על רצועת עזה – דבר שבמהרה הזניק מתקפת האקרים נוספת, שהפילה בפח עשרות אם לא מאות אתרים ישראלים אחרים. מאז הבלוג שוחזר חלקית, קירטע, גמגם, שב ונפל ונחטף שוב – הפעם על ידי האקרים ניאו נאצים שאוהבים את היטלר.

בשלב הזה הוחלט להעיף את החרפה הגרוטאתית מהאוויר ולאפשר למתחרים קצת להדביק את הקצב.

עכשיו, בסופו של תהליך ארוך מדי, עלה הבלוג החדש לרשת, באכסנייה שכולנו תקווה שתגן עליו מפני זוועות העולם המקוון. נקווה שילך לנו.

זה מה שחדש:

חנות מקוונת חדשה! החנות המקוונת הישנה של אוגנדה, שניזוקה גם היא באותה פריצה נכלולית, עדיין קיימת ברשת, אך כדי שהקטסטרופה לא תשוב הקמנו חנות חדשה המסתופפת תחת כנפיה המגוננות של Discogs, אתר המכירות העצום שמאגד מאות חנויות קטנות וגדולות מכל רחבי העולם. החנות החדשה תכיל הרבה יותר רליסים מהחנות הקודמת יען כי היא קלילה לתפעול ונוחה עד אין קץ. נסו ולא תתחרטו. יש גם עמוד ללייבל של אוגנדה, שיתפח עם הזמן.

– בוטלגים חדשים. לרגל ההשקה המחודשת העלינו כמה דברים חדשים למדור ההורדות המשתחזר, ראו הסקירות שלהלן: מרי המפטון, Cheveu.

– פרשת השבוע של מוריס. בחורף שעבר התחלנו לפרסם בבלוג של אוגנדה מדי שבוע את פרשת השבוע של מוריס, המתבססת על הפרשות התנ"כיות. היוזמה תפסה תאוצה וזכתה לפופולריות, אבל הפריצה לבלוג וירידתו מהאוויר למשך שבועות ארוכים די קטעה את המומנטום. הפרשות החדשות אמנם עלו לבלוג גיבוי סגפני, אבל זה לא היה אותו הדבר. בינתיים נגמרה השנה, ולא נותרו כמעט פרשות בשק. כמנהג הדתיים, נתחיל גם אנחנו בקרוב להעלות הנה את הפרשות מחדש, עבור כל מי שלא הספיק ועבור מי שרוצה להיזכר. בעתיד, אם תרצה השם, הפרשות יזכו לבמה קשיחה וגשמית, ודי לחכימא. בינתיים אפשר לדפדף בפרשות האחרונות כאן.

הפוסטים הישנים יעלו אט אט לארכיון הבלוג החדש – אנא הזדיינו בסבלנות. למי שיש בקשות מיוחדות (מי ביקש מיץ פיסטוק?), נשמח לקבלן בכתב.

– זה המקום להציע שוב לכל מי שמעוניין לכתוב, לצלם או לשלוח לנו קבצי וידאו וסאונד למדור ההורדות – דברו איתנו ויהיה סבבה.

[צילום: Steve Jurvetson]

מודעות פרסומת