שבועלדת 6 לאוגנדה מגיע

Posted on 7 במאי 2011 של

5


_

אחרי הבכחנליות של דיוניסוס, מסיבות סוף העולם הסוערות של אווה בראון והאורגיות של עיר החוף הישראלית תל אביב, גם לירושלים מגיע. יום ההולדת השישי של אוגנדה, שיחל החודש, יתפרש על פני שבעה ימים תמימים שבהם יעלו ויירדו מהבמה עשרות בני אדם.

לו"ז השבועלדת:

סקירה מהירה של מה שצפוי לנו ממצבת דווקא את היום הראשון של השבוע הזה (22.5) כיום למיטיבי-שמוע, עם הופעות של בעלי הבית ואן פצנובסקי וספארק או ושל אלכס דרול, פיקה וקין, האיש וחרצני הזיתים.

יום ב' (23.5) יציג ראש בראש שני מאסטרים מעוטרים, כל אחד בתחומו – דיגיטל מי ורייסקינדר. השני ישוב גם בהמשך השבוע. יממה אחר כך (24.5) יעלו ויבואו אד טרנר והדנילוף סנטר ואולי יעשו (בחיאת) את השיר עם שבו הם מחפשים את נושאי המגבעת באוגנדה. אחריהם (או לפניהם, מה שיוחלט) תעלה גם זואי פולנסקי, הידועה בשם בלה טאר (שזה, כמה מוזר, בכלל שם של גבר).

ביום למחרת (25.5) יגיע מארקי פאנק, סוג של רזידנט ב-90% מהמקומות הרלוונטים בירושלים, וירים תקלוט שיורכב רק מדברים שרכש באוגנדה – שימו לב, מאחורי הווילון יישב מישהו ויצליב את הסט עם הקבלות (בסוף כל יום אנחנו מקטלגים אותן בתיקים אישיים על פי זהות הרוכשים, כנהוג בתחום).

יום חמישי (26.5) יהיה היום הכבד, במובן הטוב של המילה. טאפט יגיעו וככל הנראה יתנו הופעה בלתי נשכחת, וכך גם מוג'הידין. למחרת (27.5) בצהריים ייערכו בזאר וארוחה על האש (הפרטים עוד מעורפלים). בערב יופיעו אשכרה מתים וזירוקס קנדיבר.

ביום שבת (28.5) יופיעו (בנפרד) מיכל קהן וקסקס ויברטו. שחקני חיזוק מהצימר התל אביבי, פגועי מוח (גיא דוביוס ורון קציר), יגיעו גם הם, וגם קטאמין וסנסנה. זה המקום לבקש מכל מי שמגיע ומצלם – שלחו לנו את התמונות שלכם, לכתובת xyossix@gmail.com – ואנחנו נעלה הכל לגלריה מרהיבה כאן בבלוג לאורך השבוע, בחלקים – ואתם תזכו לתהילת עולם.

[כמו כן, הנה תיעוד ויזואלי של יום הולדת 5, ולמי שתהה מהו הפאב שצץ בצמוד לאוגנדה – הנה רמז כללי, והנה מבזק חשוב בנוגע לאוגנדה תל אביב]

מידע על הופעות נוספות באוגנדה – בעמוד ההופעות

מודעות פרסומת