דברים שאפשר לעשות לפני המלחמה עם איראן

Posted on 6 בנובמבר 2011 של

1


דברים שאפשר להספיק לפני המלחמה עם איראן: בשני (7.11, 21:00), חובבי מוזיקה מאולתרת מנורבגיה יכולים להפסיק להתקשר לאוגנדה כל הזמן ולשאול מתי יהיה ארוע גם בשבילם. Mostol, דואו כלי הקשה וקול אנושי, מגיע להופעה וילמד קור ירושלמי מהו. יחממו: הרהיטים המתאבדים. בהזדמנות זו היינו רוצים למחות על השמועות שהאירוע הוא "עלה תאנה" או גטו למוזיקה מאולתרת מנובגיה. אנחנו מנסים לקבל אותם פה כאילו הם אנשים רגילים, אבל מישהו צריך לעשות את ההבחנה בין תרבות גבוהה לנמוכה ובכל מקרה היינו פה לפניהם והמוזיקה המאולתרת שלהם. להזכירכם, גם את השואה עשו בלונדינים, חברון מאז ולתמיד!!!!

ברביעי (9.11, 21:00) דניאל דוידובסקי, עופר ביימל ועידו בוקלמן במסיבת דיסקו, או ג'ז אלקטרוניקה ואילתור, מה שיבוא להם באותו רגע, זה לא שאנחנו מכוונים להם אקדח לראש ואומרים "אקספרימנטל או שתתכוננו לפגוש את הבורא".

בחמישי (10.11, 22:00) נועם גודרד יתקלט מוזיקה ארמנית.

בשישי בצהריים (11.11, 13:00) – Sukka Polizei, להקתו של הברמן המקעקע גורי. אנחנו לא יודעים עליהם הרבה חוץ מזה שחייבים לבוא.

בשישי בערב (11.11, 22:00) – Poisoned Arrows, ליין המסיבות הלוהטות והלא עקביות של הברמנים ואנשי האשכולות מור ונועם. חדי האבחנה מבינכם בטח שמו לב שאם מור ונועם מתקלטים אז גורי חייב לעבוד בערב, אלא אם כן סוכן של חברת תקליטים גדולה יציע לו חוזה מפתה בעקבות ההופעה שלו בצהריים והוא יגיד "תדחפו את העבודה הזאת לתחת, אני עובר ללוס אנג'לס!", ואז נהיה במצוקת עובדים חמורה ביותר, אבל באמת שאין צורך שתטרידו את עצמכם בזה.

במוצ"ש (12.11, 21:00) שרון לגון תשיר ותנגן על פסנתר כמו שהיא אוהבת.

ברביעי (16.11, 21:00), הדבר הגדול הבא! פרדיננד פריק מגנט בהופעה (ב"הדבר הגדול הבא" אנחנו מתכוונים ללהקה שתופיע במקומות כמו אוגנדה והצימר ולפעמים במסיבה או בלבונטין ובמהלך השנים ימצאו שהחיים האמיתיים מתנגשים עם להחזיק להקה ותכלס אנחנו לא מקנאים בהם, אבל אם לחזור להווה בהופעה בטח יהיה כיף ממש).

בחמישי (17.11, 22:00) אלעד (חד וחלק) בהרצאה על משנתו של הפילוסוף השנוי במחלוקת סלבוי ז'יז'ק והשימוש הייחודי שלו בשיטתו של הפסיכואנליטיקן ז'אק לאקאן. במקרה שההרצאה לא תהיה מוכנה עד יום חמישי הוא ינסה לתקלט.

תודה.

(עוד אירועים – במדור האירועים)