דברים שאפשר לעשות בזמן שנמצאים באוגנדה

Posted on 4 בדצמבר 2011 של

1דברים שאפשר לעשות בזמן שנמצאים באוגנדה:
בשלישי (6.12, 21:00) – גיא מאנקי. מאנקי אינו שם המשפחה האמיתי שלו, רבים סבורים שאנחנו מכנים אותו כך כי היה חבר בלהקה "מאנקי סאן אוף אה דונקי", אבל האמת היא שאנחנו פשוט רוצים להזכיר למכותבים שלנו שמוצא האדם מהקוף. כן, תתפלאו לשמוע שיש לנו עניין במדע פופולרי, אנחנו לא איזו מכונה לכתיבת איזה די.ג'יי / להקה באים לנגן באיזה יום ובאיזה להקה הם ניגנו פעם, עוד דברים שאנחנו יודעים זה חשבון בסיסי, אנגלית, להתלבש לבד, להכין שניצל, לעשן, לנהוג באוטו, לעשן ולנהוג באוטו, להתקלח, לשתות בירה, לרכב על אופניים בלי גלגלי עזר ועוד דברים שאתם יכולים רק לחלום עליהם! אז מי פה יודע עוד דברים חוץ מזה שגיא מאנקי זה ביום שלישי, אה?! מי?!!! תאכלו את הלב!!!!

ברביעי (7.12, 21:00) – יוני סילבר ועידו בוקלמן. יש כאלה שיגידו שזה מפגש בסדר גודל של משה ואלוהים בהר סיני, או מוחמד עלי וג'ו פרייזר במנילה, אבל אנחנו מעדיפים לא לצאת בהכרזות ולתת להיסטוריה לשפוט את האירוע הזה.

בחמישי (8.12, 22:00) – אדם מופו, שיש כאלה שמכנים אותו אדם מופו מתקלט.

בשישי בצהריים (9.12, 13:00) – מרמרה סטרייסנד וערב רב בפאנק נגד הכיבוש (מחקרים עדכניים מלמדים שג'אז הרבה יותר יעיל נגד כיבוש. למעשה, ניסוי של הצבא האמריקאי הסתיים בטרגדיה לאחר שמחלקה של מארינס הצליחה לכבוש בקלות שטח עוין, אבל כל החיילים ירו לעצמם בראש לאחר שנחשפו למינון קטלני של פרי ג'אז).

במוצ"ש (10.12, 21:00) – רעל רעל וילד עם קוצים. אם מוסיפים בהתחלה את המילים "טרגדיה באשדוד" זו יכולה להיות כותרת ראשית של "ישראל היום".

בשני (12.12, 21:00) – חוליו איגלסיאס (ההופעה עברה להיכל נוקיה).

בשלישי (13.12, 21:00) – בבה יגה, שזה קונגולזית ל"אתה דורך לי על הרגל, כושי".

ברביעי (14.12, 21:00) – קראנצ', מארקי פאנק וארז טודרז במשחק ברידג' עד המוות.

בחמישי (15.12, 22:00) – אלעד (חד וחלק), שנוכח לדעת שאף אחד לא רוקד בהרצאה שלו על משנתו של הפילוסוף סלבוי ז'יז'ק והשימוש הייחודי שלו בשיטתו של הפסיכואנליטיקן ז'אק לאקאן, יערוך את ההרצאה "ז'אק לאקאן – מבוא ומושגי יסוד". אין צורך בידע מוקדם!

בשישי (16.12, 22:00) – מרינה רובינשטיין (לגוטק) תעשה מה שלא עשתה אף עוזרת פרלמנטרית לפניה.

ובמוצ"ש (17.12, 21:00) – אנטיביוטיקה. אתם יכולים לשאול מה ההגיון בלהביא בקבוק אנטיביוטיקה לאוגנדה ואז להביא סאונדמן ולקחת כסף מאנשים בכניסה, אבל בחיי הלילה אתה חייב להיות צעד אחד קדימה אם אתה רוצה לשרוד, הקהל הפכפך וצמא לריגושים חדשים, ואנחנו חושבים שהקטע עם התרופות הולך להיות להיט.

(עוד אירועים – במדור האירועים של הבלוג)

ועוד כמה דברים שדגנו בדרך: