ספיישל אביבי

Posted on 9 באפריל 2012 של

0


אנחנו מפסיקים את השידורים כדי להביא כמה עדכונים מהבילים לרגל חג הפסח ובוא האביב:

1. ההופעה האחרונה של יאפים עם ג'יפים באוגנדה היתה הופעה סודית, מעין חזרה גנרלית לכמה גיגים המוניים יותר שהורמו בשבועות שבאו אחריה. גילי דה קיד סיכם את זה יפה כאן בבלוג (ויותם מיכאל יוגב צילם). החודש היאפים מגיעים הנה שוב, ביום שבת 21.4 ב-21:00, להופעה רשמית. יתקלט אחר כך די.ג'יי המבאס, שכשמו כן הוא – מחייה מתים, זוקף כפופים ועושה שמח. למטה משובץ וידיאו של היאפים עושים את "שק לי בשקר" באולפן התוכנית "הינשופים".

2. לרגל חג הפסח המסתיים עוד שנייה חידשנו את מפעל שחזור פרשות השבוע של מוריס, עם ארבע הפרשות הראשונות של ספר שמות, המגוללות את ראשיתו של סיפור יציאת מצרים: שמות, וארא, בא, בשלח. עוד פרשות אפשר למצוא כאן. היתר יעלו בעתיד.

3. שיטוט קצר ביוטיוב העלה שלל כדלהלן: אשכרה מתים בהשקת אלבומם "קוקה קולה מנטוס וחמאת בוטנים" באוגנדה, בקטעים "אני" ו"כסף ומניות" (רכשו את האלבום בחנות המקוונת של אוגנדה!). שעלת נפוצה בביקורם מחודש דצמבר, בקטעים "גוף סינתטי", "כריסטינה", "מקלף את העור", "מחול ויטוס הקדוש", "הזמן הורס הכל" ו"מרגז". וגם: שני קטעים מהביקור של קראש נורמל באוגנדה בפברואר: שיר 1, שיר 2 (צילם: תום פורת).

4. סוף חודש אפריל מלא באירועים מעוררי עניין: שי נובלמן, שההופעה האחרונה שלו באוגנדה הופרעה בידי כנופייה של פעוטות שחיפשו בלגן (זו לא מטאפורה), חוזר להופעת צהריים (14:00) אקוסטית ביום שישי 27.4, ולפניו יופיעו Bill & Murray, שהם דייוויד בלאו וסטלה גוטשטיין. באותו יום, בלילה (22:00), יגיע שוב בירי, שעל האלבום החדש שלו כתבנו כאן לאחרונה.

5. יממה אחר כך (28.4) יושק באוגנדה האלבום החדש של אשף הגיטרה יאיר יונה, בערב שבו ינגן האיש סולו וגם עם שניים מהרכביו: EFT ו-Farthest South (עם יאיר עציוני). שימו לב, בגלל הגודש של הערב הזה שעת ההתחלה היא 20:00. הנה דוגמית מהאלבום החדש:

.
6. עוד אירועים – בעמוד האירועים המתעדכן תדיר.
.

מודעות פרסומת